NA WSZYSTKIE URZĄDZENIA ELEKTRONICZNE OBOWIĄZUJE 2 LETNIA GWARANCJA ! ! !

Darmowa dostawa od 99zł do paczkomatu.

Zamawiając produkty objęte ustawą TPD oświadczasz, że jesteś zarejestrowanym przedsiębiorcą, prowadzisz własną firmę lub działalność gospodarczą. Zamówienia te wymagają podania numeru NIP, będą weryfikowane przed realizacją.

SAMSUNG 25R 2500mAh Zobacz większe

SAMSUNG 25R 2500mAh

Akumulator : 18650 

SAMSUNG 25R

Więcej szczegółów

24,00 zł

24,00 zł za szt

Nowy produkt

10 Przedmioty

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 2 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 2 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,40 zł.


Akumulator SAMSUNG INR 18650 25R 35A jest bez cienia wątpliwości najbardziej pożądaną baterią przez vaperów. Akumulator o pojemności 2500 mAh zapewnia znaczną autonomię wszystkim użytkownikom papierosów elektronicznych, nawet przy dużej mocy.

Dzięki maksymalnemu ciągłemu prądowi rozładowania wynoszącemu 35A, bateria Samsung jest doskonale kompatybilna z elektronicznymi skrzynkami i modami mechanicznymi. Oprócz wzmacniaczy istnieje szczególnie stabilna chemia INR, która się sprawdziła: maksymalne bezpieczeństwo!

Wyposażony w płaski biegun dodatni, akumulator 18650 25R firmy Samsung może być zainstalowany w większości elektronicznych papierosów, niezależnie od tego, czy jest przeznaczony do baterii pojedynczych, podwójnych, potrójnych czy poczwórnych. Z Samsungiem nie ma rzeczy niemożliwych!


Poprzez 25R Samsung potwierdza, że ​​jest jednym z wielkich liderów baterii do elektronicznych papierosów. Lekka i oferująca wysoki prąd rozładowania bateria Samsung 25R 18650 jest akcesorium, które musisz mieć nadzieję, że będziesz mógł spokojnie cieszyć się swoim modem lub swoim pudełkiem.


Aby dowiedzieć się wszystkiego o bateriach, nie wahaj się przeczytać naszego przewodnika na temat środków ostrożności, które należy podjąć w przypadku baterii!

12 innych produktów w tej samej kategorii: